DPS Pompa, merkezi İtalya’da bulunan uluslararası CALPEDA S.P.A şirketinin Türkiye’deki temsilcisidir. 2010 yılında kurulmuş olan firmamız CALPEDA pompalarının satış, pazarlama ve servis hizmetlerini yürütmektedir.

 

Firma bünyemizde satış öncesi projelendirme ve danışmanlık gibi mühendislik hizmetlerinin yanı sıra satış sonrası teknik hizmetler ve pazarlama birimlerimiz yer almaktadır.

 

CALPEDA pompalarının Türkiye tek dağıtıcılığı firmamıza verilmiş olup 01 Temmuz 2018 tarihinden itibaren satış ve satış sonrası hizmetler ilgili ekiplerimiz tarafından yürütülecektir.

 

Yüksek verimli pompa ve motorlarımızdan oluşan ürün gamımızla HVAC uygulamaları, enerji ve endüstriyel uygulamalar, yangınla mücadele sistemleri, alt yapı uygulamaları, temiz su ve atık su arıtma tesisleri, soğutma sistemleri, makine imalat sanayi, gemicilik ve tersaneler, belediyelerin su idareleri, jeotermal tesisler, petrokimya ve kağıt endüstrilerinde basınçlandırma ve transfer uygulamalarında hizmet vermekteyiz.

 

Ürünlerimizin tamamı uluslararası CALPEDA şirketinin ve firmamızın %100 garantisi altındadır. Yedek parçaları 10 yıl süre ile firmamız tarafından tedarik edilebilmektedir.

 

Saygılarımla,

 

Hüseyin Yaralı

 

CALPEDA POMPA

Distribütörü 

 

DPS Pompa Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.